• Avokádový chlebíček 110g

  2.09  s DPH (1.74  bez DPH)
  Avokádo je naozaj superpotravina a patrí medzi najžiadanejšie na svete. A nie neprávom – toto ovocie s najvyšším obsahom bielkovín a zdravých tukov si našlo cestu do jedálníčkov všetkých ktorí dbajú o líniu a vyváženú stravu. U nás v podobe dokonale dochutenej avokádovej nátierky s paradajkovou salsou a kučeravým petržlenom.
  ALERGÉNY
 • Bryndzový chlebíček 100g

  1.99  s DPH (1.66  bez DPH)
  Kvalitná bryndza, pažítka, jarná cibuľka a redkvička. Fantastická a chutná kombinácia ktorá vždy poteší milovníkov tradičných slovenských produktov.
  ALERGÉNY
 • Caprese chlebíček 100g

  1.99  s DPH (1.66  bez DPH)
  Chuť talianska to sú samozrejme paradajky, mozzarella a bazalka. Veď aj ich vlajka je tvorená touto trikolórou. Trocha čierneho korenia, kvalitný olivový olej a balzamiko a malé pripomenutie skvelej dovolenky a mora je na svete.
  ALERGÉNY
 • Chlebíček šunka-cheddar 110g

  1.99  s DPH (1.66  bez DPH)
  Špaldový chlebíček so šunkou a cheddarom na šaláte, dochutený pikantnou pastou, kápiou a čerstvou uhorkou je "prémiovejšia" verzia klasického chlebíčka so šunkou a syrom.
  ALERGÉNY
 • Chlebíček šunka-syr 100g

  1.89  s DPH (1.58  bez DPH)
  Kvalitná šunka a syr ementaler sa na tomto chlebíčku snúbia a výborne dopĺňajú. Dochutené nakladanými uhorkami, kápiou, vajíčkom a chrumkavým šalátovým listom vás jednoducho nikdy nesklamú.
  ALERGÉNY
  [/fusion_builder_container]
 • Chlebíčkový box KLASIK

  10.50  s DPH (8.75  bez DPH)
  Poctivá klasika – salámový, henry, šunkový, šunkovo-syrový klobáskový a moravský chlebíček vyriašia všetky problémy s hladom, či už je ráno obed alebo večer.
  ALERGÉNY
 • Chlebíčkový box MEDITERRAN

  12.50  s DPH (10.42  bez DPH)
  Mediteránskou kuchyňou inšpirovaný box ktorý Vám ponúkne to najlepšie z našej ponuky – figový, hermelínový prosciutto, makrelový, lososový a kaviárový chlebíček Vás presvedčia, že každý deň môže byť úžasný.
  ALERGÉNY
 • Chlebíčkový box STRONG

  12.50  s DPH (10.42  bez DPH)
  Chlapácky box ale nie len pre nich. Každý kto má rád poriadne chute si rád vychutná tento skvelý box chlebíčkov v ktorom nájdete škvarkový chlebíček – s talianskymi ciciolli, taliasky salámocý chlebíček s ventricinou, henry chlebíček s vajíčkom a šunkou na zemiakovom šaláte, walford s roastbeefom, mortadella chlebíček a chlebíček so šunkou a cheddarom.
  ALERGÉNY
 • Chlebíčkový box VEGETARIAN

  11.00  s DPH (9.17  bez DPH)
  6 vegetariánskych chlebíčkov ktoré Vám kedykoľvek pomôžu zahnať hlad – caprese, vajíčkový, avokádový, mrkvový, syrový a cviklový zachránia Váš obed, olovrant či rýchlu večeru alebo malú párty s priateľmi.
  ALERGÉNY
 • Cviklový chlebíček 120g

  1.89  s DPH (1.58  bez DPH)
  Netreba zabúdať na cviklu v našom jedálničku. Má vysoký obsah vitamínov C a E. Blahodárne pôsobí na imunitu, črevá zbaví nečistôt a znižuje krvný tlak. Môžete si z nej pripraviť chutnú krémovu polievku, alebo ju upiecť s koreňovou zeleninou. Najzdravšia je však surová. Náš chlebík s cviklovou nátierkou a kozím syrom predstavuje chuťovo vyváženú kombináciu skvelých surovín na remeslnom toastovom chlebe. S tymiánom orechmi a medom poteší Vaše chuťové bunky a už naň nezabudnete.
  ALERGÉNY
 • Debrecín chlebíček 100g

  1.89  s DPH (1.58  bez DPH)
  Klasícká kombinácia, overená chuť a rana istoty. Chutná debrecínka, vajíčko, šalát a uhorka sú zárukou chutného a vždy žiadaného chlebíčka.
  ALERGÉNY
 • Figový chlebíček 90g

  1.99  s DPH (1.66  bez DPH)
  Úžasné sladké figy spolu so slaným kozím syrov vytvárajú dokonalý kontrast chutí, podporený figovým džemom a chrumkavým baby špenátom. Na kukrumovej veke s Omega-3 mastnými kyselinami je zároveň naozaj zdravou pochúťkou.
  ALERGÉNY

Go to Top