Tie najlepšie chlebíčky už vyše 20 rokov

KVALITNÉ SUROVINY A POCTIVÝ PRÍSTUP

Už vyše 20 rokov v košiciach každý deň zlepšujeme našim zákazníkom dni. Každý deň od skorého rána pripravujeme chlebíčky, zákusky, kvalitnú kávu. Táto myšlienka a poctivý prístup nás udržali v povedomí a vďaka našim skvelým zamestnancom sme pre mnohých prvou voľbou keď ide o rýchly snack, alebo ak potrebujú gastronomický darček pre svojich blízkych. Či sú to chlebíčky, misy, bagety, zákusky alebo špičkové cukrovinky, destiláty či víno, na nás sa môžete vždy spoľahnúť.

Ochutnajte z nášho menu

Prinášame poctivú klasiku aj inovácie

BRATISLAVSKÉ BISTRO GOURMET

V roku 2019 sme sa rozhodli priniesť náš koncept BISTRO GOURMET aj do Bratislavy, kde sme si vyhliadly krásny priestor v budove hotela Crown Plaza. Kompletne sme ho zrekonštruovali podľa najprísnejších hygienických štandardov, vybudovali od základov novú modernú kuchyňu a príjemné bistro s kaviarničkou. Pre našich klientov tu denne pripravujeme čerstvé chlebíčky, bagetky a zákusky podľa našich vlastných receptúr z poctivých surovín. Našli sme si lokálnych dodávateľov znovu zrevidovali receptúry, vytrénovali našich zamestnancov a od januára 2020 otvorili naše vysnívané bistro gourmet.

Zastavte sa u nás na chlebíček či koláčik a spríjemnite si deň poctivou klasikou alebo niečim inovatívnym. Výber je len na Vás.

Ochutnajte z nášho menu

Naštartuj svoj deň

SKVELÝM ŠALÁTOM

našej domácej výroby

naštartuj svoj deň

SKVELÝM ŠALÁTOM

našej domácej výroby